Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Менеджер по торговым сетям

 10 січня Севастополь 
Компанія:Торговое предприятие Тульчинка  (https://jobs.ua/company-torgovoe-predpriyatie-tulchinka-361932) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Дистрибьюторской компании требуется:
Менеджер по торговым сетям
Должностные обязанности: Работа с клиентами (сети)
Вхождение в новые сети
Выполнение плана продаж
Мониторинг конкурентов
Отчетность
Формирование предложений
Требования :
Опыт "вхождения" в торговые сети - обязателен! Опыт аналогичной работы от 1 года. Знание специфики работы с сетями. Предпочтителен опыт в продажах молочной продукции.
Отправлять резюме: отправить резюме или звонить: +7978-870-40-32
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору