Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по туризму

Заблокована
4 000 грн. + %
 14 лютого  Миргород 
Компанія: ФЛП Сергиенко И.И.  (https://jobs.ua/company-flp-sergienko-ii-259485) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: девушка/парень 22−38 лет

Условия работы: новый комфортный офис в центре города

Обязанности: поиск, бронирование туров, в т.ч. под индивидуальный запрос; общения с клиентами (в т.ч. с потенциальными); умение продавать без скидок; заполнения текущих бухгалтерских документов (договоров, заявок и т.д.); высокие навыки делового общения (умение располагать к себе клиентов); хорошее знания ПК (умения работать с базовыми программами); высокий уровень ответственности, порядочности и коммуникабельностиребования:


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору