Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер в интернет магазин подарков

Заблокована
5 000 грн. + %
  9 лютого  Київ 
Компанія: Trends shop  (https://jobs.ua/company-trends-shop-1573991) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: ищем ответственного, креативного, смелого менеджера в интернет-магазин подарков Trends Shop! Нам нужен открытый, общительньй человек, который хочет работать на результат! Наш магазин развивается и мы ценим наш персонал, особенно творческий подход к делу!

Обязанности: ответ на звонки и сообщения от покупателей, ведение остатков товара, редактирование товаров на сайте, наполнение сайта, ведение соц.страниц, мониторинг рынка для внедрения новинок в продажу сайта, работа с поставщиками и т.д.

Предоставляем рабочее место в офисе с компьютером и телефоном. Работа с 10.00 до 18.00 по будням. Оплата 2 раза в месяц + премии. Ставка 5000 грн. Все идеи по улучшению продаж оплачиваются отдельно бонусом! Наличие опыта приветствуется.

Работа с ПК: Word, Excel.

Работа начинается 01.03.2018!

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору