Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер з музейної та виставкової діяльності

Заблокована
5 000 грн.
 13 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Музей Історії Туалету – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, один з незвичних музеїв у світі та єдиний в Україні, який вивчає історію розвитку туалетної культури від давніх часів до сьогодення. В Музеї проводяться креативні та інтерактивні програми для дітей та дорослих, тематичні лекції та виставки, а академічна екскурсія з переглядом відеоматеріалів немає аналогів серед музеїв такого напрямку (розроблена науковцями музею на підґрунті історичних фактів щодо розвитку побутової культури та цивілізації вцілому).

В зв’язку з розширенням Музею та введенням нових програм відкрита вакансія менеджера з музейної та виставкової діяльності.

Вимоги:

 • 1. Вміння працювати з аудиторією та утримувати увагу груп різних вікових категорій.
 • 2. Знання української, англійської та іншихіноземних мов (вільно).
 • 3. Спеціальна профільна освіта або досвід роботи в організації та проведенні музейних, виставкових та анімаціонніх проектах.
 • 4. Знання сучасних засобів просунення проектів (соціальні мережі, сайти, ЗМІ).
 • 5. Креативність, відповідальність, пунктуальність.

Умови та графік работи:

БЦ «Башта 5» (Печерскій р-н, 5 хвил. від метро Кловська) з 10−00 до 18−00, 5/2.Офіційне працевлаштування.Оплачувальнавідпустка 24 календарних дня.

Тел.:067−463−25−24, 499−31−61

Обов’язки:

 • 1. Проведення екскурсії для різних вікових груп
 • 2. Розробка та організація дитячих екскурсій
 • 3. Організація тематичних виставок та лекцій
 • 4. Робота над новим матеріалом щодо наукового дослідження теми розвитку побутової культури
 • 5. Співпраця з державними закладами освіти
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору