Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Мойщик автомобилей

Заблокована
6 000 грн.
 12 лютого  Миколаїв 
Компанія: АвтоШик Николаев  (https://jobs.ua/company-avtoshik-nikolaev-1576828) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: позитивная биография, умение общаться, никого признака алкоголя в рабочее время, не отталкивающая внешность, дисциплинированность.

Обязанности: ставка + 25%-30%, условия оговариваются индивидуально, оплата раз в неделю перед выходными, хороший коллектив, хорошие клиенты

Условия: Мойка автомобилей, работа с клиентами-максимально продавать услуги.Качество и скорость работы.Поддержка рабочего места в чистоте.

Приветствуется умение делать химчистку, полировку.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору