Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Мойщицы белой посуды

Заблокована
  8 березня  Київ 
Компанія: Сеть салат-баров "Салатник"  (https://jobs.ua/company-set-salat-barov-salatnik-138566) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Сети салат-баров требуются Мойщицы белой посуды. Ищем своих хозяек, мойщиц белой посуды с функцией уборки. Расположение в р-не ст.м "Дворец Спорта", ТРЦ "Гулливер", ГР: 4/4, 11.00-23.00, з/п 350 грн/смена; ст.м "Позняки", (ТЦ "Пирамида"), ГР: 4/4, 11.30-22.30, з/п 300 грн/смена. Условия: возможно официальное трудоустройство. З/п 2 раза в месяц, без задержек. Форма и обед за счет компании. Наличие всего необходимого инвентаря для качественного выполнения своей работы. Ждем звонков.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору