Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Начальник охраны

Заблокована
 14 лютого  Київ 
Компанія: СБ ГАРАНТ ГРУП  (https://jobs.ua/company-sb-garant-grup-91527) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: мужчина возрастом от 35-ти лет, высшее образование, желателен опыт работы в силовых или правоохранительных структурах, обязателено опыт работы в охранных структурах (производственные предприятия) от 1 года на должности начальника охраны; владение ПК, на уровне уверенного пользователя, отсутствие вредных привычек и проблем с законом.

Обязанности: организация службы на объектах охраны, знание законодательной базы в сфере охранной деятельности; подготовка отчетности и т.д.

Условия работы:

  • заработная плата — высокая по договоренности, компенсация за проезд;
  • полный соц.пакет (оплачиваемый отпуск, больничный).
  • наличие машины

тел. (044) — 223−45−07, 067−420−64−49, 093−123−77−80, 095,285−81−19, звонить с 9.00 — 18.00.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору