Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Інженер-проектувальник систем пожежної сигналізації (залишилася одна вакансія)

Заблокована
9 000 грн.
 19 лютого  Київ 
Компанія: БЕЗПЕКАСЕРВИС  (https://jobs.ua/company-bezpekaservis-1576686) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, можливість працювати на відстані, корпоративний зв'язок, офісне приміщення в центрі Києва. Якщо Вам від 25 до 99 років, Ви амбітна людина, яка вміє чи хоче вчитися, або має досвід і хоче навчити інших передаючи свій величезний багаж знань, вмінь та навичок -

ми пропонуємо долучитися до нашої команди та отримати не тільки стабільну роботу, а головне - достойний заробіток. У Вас є:

- вища технічна освіта

- досвід роботи обов'язковий (проектування слаботочних систем безпеки, охоронно-пожежна сигналізація, конференц-системи, відеонагляд, оповіщення про пожежу, контроль загазованості, системи пожежогасіння: порошкове, газове, аерозольне.

- вільне володіння програмою AutoCAD.

Чекаємо на Ваші резюме із обов'язковим зазначенням рівня заробітної платні!

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору