Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Офис-менеджер

Заблокована
9 000 грн. + %
  1 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Динамично развивающейся компании по пошиву женской одежды требуется офис-менеджер. Условия работы достойные. Уютный светлый офис комфортные условия работы. Дружный коллектив, зарплата стабильная, от 9000 гр и выше, профессиональный рост. Имеется кухня (холодильник, микроволновая печь, чайник) График работы-5/2 (9.00−18.00) Территориально — м. Лукьяновская. Расширяемся, дополнительно набираем сотрудников.

-Уверенный пользователь ПК (1С 8.3, Exсel, Word Microsoft Office.)

— Грамотная устная и письменная речь

— Знание английского языка приветствуется.

-Профессионализм, пунктуальность, ответственность, коммуникабельность.

Более подробную информацию по функциональным обязанностям можно получить предварительно позвонив по телефону или на собеседовании.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору