Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Офис-менеджер

Заблокована
  1 березня  Дніпро 
Компанія: ООО Берлин  (https://jobs.ua/company-ooo-berlin-1571870) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В ТЦ "Берлин" на постоянную работу требуется офис-менеджер.

Требования:

опыт работы от 1 года; знание пакета Microsoft; умение работать в графических программах (Photoshop, Corel) приветствуется; умение работать с большим количеством информации, уметь выделять главное; активность, желание работать и развиваться, ответственность.

Условия работы:

Пн-Пт, с 9:00 до 18:00. Комфортный офис; питание (обед) за счет компании; официальное трудоустройство.

Обязанности:

обеспечение жизнедеятельности офиса (заказ воды, канцтоваров, выдача хоз. товаров тех. персоналу); поиск и систематизация информации для руководителя; ведение табеля рабочего времени; прием входящих звонков, встреча посетителей и т. д.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору