Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Официант

Заблокована
6 000 грн.
 10 березня  Маріуполь 
Компанія: Сыто Пьяно Gastropub  (https://jobs.ua/company-syito-pyano-gastropub-1577832) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Сыто Пьяно на постоянное место работы приглашает ОФИЦИАНТОВ.
Парни /девушки 18+, коммуникабельные, энергичные.Грамотная речь, приятная внешность, умение работать в коллективе, опыт работы - является преимуществом.
Мы предлагаем: удобный график, оплата: ставка+чай, оплачиваемая стажировка, бучение нашим стандартам, питание, дружный коллектив,возможности карьерного роста
Будим рады видеть в своей команде ответственного сотрудника с желанием работать и развиваться. Не упусти свой шанс, отправляй резюме!

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору