Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Официантка

11 000 грн.
 12 січня Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Кафе-бар приглашает на вакансию официанта девушек от 18 до 30 лет, приятной внешности, коммуникабельных, с опытом работы от 1 года (возможно без опыта работы - обучение, стажировка) В обязанности входит выполнение обязанностей официанта, обслуживание банкетов...

Условия:

  • Территориально расположение: м. Палац Спорту, возможен гибкий график работы!
  • Предоставляем жилье
  • Заработная плата: от 11000 грн.

Запись на собеседование: ежедневно с 09.00 - 19.00

Звоните

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору