Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Офіціант

Заблокована
19 000 грн.
  9 лютого  Чехія 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Лікувальний курот в Чехії "Léčebné lázně Jáchymov" прийме на рроботу працівників з України. Детальна інформація на сайті курорту. Роботодавець забезпечує прожвання працівникам та без посередників надає всі необхідні документи для оформлення робочої візи. Якщо вас зацікавила якась із запропоноівних вакансій прошу написати нам на електронну пошту отправить резюме (Ольга) і ми Вам зателефонуємо.

Вакансія: ОФІЦІАНТ/КА НА КУРОРТІ

Кількість робочих місць: 6

Вимоги: Базова середня освіта + практична школа

Заробітна плата: 14 000 /місяць + індивідуальна оцінка 1 000 Крон

Додаткова інформація: Роботодавець готовий прийняти на роботу іноземців.

Примітка: вимагаємо досвід роботи, фізичну придатність, вітається вміння працювати в команді, надійність, працьовитість, активний підхід до роботи.

Робочий день з 7:00 - 14:00 години, перерва 2 години, 16:00 - 20:00 години, короткий/довгий тиждень.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору