Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Охранник-водитель в группу быстрого реагирования

Заблокована
400 грн.
 14 березня  Київ 
Компанія: ТОВ "АСГАР"  (https://jobs.ua/company-tov-asgar-238297) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: Мужчина от 20 до 50 лет. Без судимости. Предпочтение военнослужащим, работникам силовых структур. Для водителей - наличие прав, стаж не менее 3 лет. Приветствуется наличие квалификации охранника, разрешение и наличие травматического оружия.

Обязанности: в составе охранного экипажа, умение оперативно реагировать на сигналы тревоги; умение принимать правильные решения; выполнять должностные инструкции.

Условия: Официальное трудоустройство (после прохождения испытательного срока). Стабильная зарплата со своевременной выплатой + премиальные. Форма и спец.средства выдаются. Для иногородних общежитие. График работы - суточный (2/2, 3/3). Зарплата от 400 грн. (испытательный срок). Вопросы по тел : 0504150073 Владимир Владимирович, 0678283660 Богдан Викторович.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору