Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Оператор АЗС

Заблокована
 19 лютого  Запоріжжя 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

На постоянную работу требуется оператор автозаправочной станции (АЗС). Обслуживание клиентов, приём и отпуск нефтепродуктов, ведение отчётности

Опрятный внешний вид, честность, трудолюбие, можно без опыта работы оператором, знание кассового аппарата желательно. График работы: сутки через трое. Место работы: Шевченковский, Александровский, Коммунарский р-ны.

Официальное трудоустройство, обучение на рабочем месте

212−77−41, 067−614−58−57

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору