Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії

Оператор ввода данных (первичная документация)

Заблокована
6 000 грн. + %
 21 вересня  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Оператор ввода данных о товаре из первичной документации в учетную систему магазина (расходные накладные и внутреннего перемещения, акты списания и т.д.). Создание документов на внутреннее перемещение, контроль выполнения этих перемещений между магазином и складом. Участие в переучетах и инвентаризациях. Гр.: пн-пт (9.00-17.00), сб (9.00-15.00). Пгт. Коцюбинское. З/п от 6000 грн.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору