Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Оператори зміни

Заблокована
10 000 грн.
 20 березня  Вишгород 
Компанія: «СІМ'Я ТРЕЙДИНГ УКРАЇНА»  (https://jobs.ua/company-smya-treyding-ukrana-280775) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Оператори зміни. Обов'язки: робота на обладнанні по виробництву виробів з полістіролу, обслуговування верстатів з ЧПУ, контроль робочих параметрів обладнання. Умови: офіційне працевлаштування, нешкідливе виробництво, автоматизована лінія, позмінно, 12 год., повний роб. день поза зміни 8 год. Вимоги: бажано мати ВО або спеціальну технічну освіту, ДР на виробництві в пріоритеті, готовність до навчання та стажування, готові взяти без ДР і навчити. Їхати до зуп. "Карат"
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору