Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Парикмахер

Заблокована
12 000 грн.
 14 лютого  Київ 
Компанія: Сеть салонов красоты "ЛОНDА"  (https://jobs.ua/company-set-salonov-krasotyi-londa-140964) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Сегодня салон красоты"ЛОНDА" — лидер Федерации Парикмахерского искусства Украины. Каждая парикмахерская— единая, преданная своему делу и дружная команда профессионалов, объединяющая первоклассных мастеров. В связи с динамичным развитием нам требуетсяПарикмахер..

Условия работы:

  • 8 категорий мастеров, возможность карьерного роста
  • график работы посменный: 7\7, 12 часов
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору