Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Педагог раннего развития

  8 грудня 2017 Кривий Ріг 
Компанія:Детский центр развития "Интеллект"  (https://jobs.ua/company-detskiy-tsentr-razvitiya-intellekt-1574593) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: В связи с открытием детского развивающего центра требуются педагоги раннего развития для обучения деток от 1 года. Нужны специалисты которые могут работать с детками, уравновешенные, которые понимают специфику работы и готовы максимально посвятить силы работе. В резюме прошу сразу указывать желаемый размер заработной платы.

Условия работы: Центр будет работать каждый день по определенному графику работы для каждого преподавателя, загруженность будет допустимая, в зависимости от Ваших навыков и образования. Место работы: соц город.

Обязанности: Ввести свои занятия ответственно, усердно, не срываться на детей, быть пунктуальным, опрятным, вежливым, отзывчивым, коммуникабельным.


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору