Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Педагог раннего развития

Заблокована
 14 березня  Харків 
Компанія: Logikaclub  (https://jobs.ua/company-logikaclub-1577076) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

приглашаем к сотрудничеству в детский клуб на Алексеевке педагогов раннего развития , подготовке к школе, творчества для детей от года и школьного возраста.

Требования: Опыт работы с детьми 1-2 года, 2-3 года, 3-5 лет, 6 лет. Знание соответствующих современных методик обучения. Опыт работы обязателен. Любовь к детям, порядочность, пунктуальность, отсутствие вредных привычек, хорошее настроение.

Условия работы: Первая или во вторая половина дня 2-4 раза в неделю

Обязанности: организация и проведение занятий

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору