Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Пекарь

Заблокована
 12 березня  Сімферополь 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

ООО "Второй хлебозавод" требуются пекаря в 1 смену. Время работы: с 8.00 до 17.00 , 5-ти дневка. ОБУЧАЕМ. Официальное трудоустройство. Заработная плата: 1200 руб/смена. Выплата ЗП: 2 раза в месяц. Собеседование: г. Симферополь, ул. Студенческая 18 (офис). Место работы: 11км Московского шоссе, район Крымтеплицы, Агроуниверситета. ООО Второй Хлебозавод. Тел : +7(978)888-06-53

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору