Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Помощник повара

Заблокована
5 000 грн.
 28 лютого  Вишневе 
Компанія: Burgertime  (https://jobs.ua/company-burgertime-411839) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:плавуючий

Опис вакансії

Компания Burger Time ищет молодого, перспективного, чистоплотного работника с приятной внешностью. Опыт работы необязателен. Готовы взять студента. Наличие медицинской книжки ОБЯЗАТЕЛЬНО!!

Требования и обязанности: заготовка продуктов, уборка рабочего места, готовка блюд.

Стажировка и обучение 1 месяц, оплачивается. 200 грн за смену. После стажировки ставка выше, 250 грн за смену. График скользящий. Время работы: с 12:30 до 22:00.

Если хорошо покажете себя, карьерный рост гарантирован :)

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору