Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Повар кондитер

 14 січня Дніпро 
Компанія:Кафе КиВи  (https://jobs.ua/company-kafe-kivi-1574809) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В новое, маленькое, уютное, безалкогольное кафе требуется кондитер. Кухня оборудована тестомесом, расстоечным шкафом, печью unox, комбайном планетарным миксером. Все маленькое, но новое. От повара требуется изготовление тортов, пироженных, десертов, печенья, а так же проведение небольших мастер-классов для детей. Человек должен быть честный, аккуратный, чистоплотный, без вредных привычек. Предоставим возможность творчески мыслить и воплотить свои идеи в жизнь в кондитерском исскустве. Выпечка будет готовится из натуральных ингридиентов. Честность, справедливость и взаимоуважение в коллективе -гарантируем. Адрес кафе: пр.Богдана Хмельницкого (бывшая ул.Г.Сталинграда) 112

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору