Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Повара

Заблокована
7 500 грн.
  3 березня  Київ 
Компанія: Кафе "Есенин"  (https://jobs.ua/company-kafe-esenin-137128) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Повара требуются в сеть кафе. Горячий процесс, холодный процесс, ОР поваром, приготовление блюд согласно техкарт. ГР: 5/2, 8.00-18.00. З/п 7500-8500 грн. Условия: работающих в зале и на линии раздачи без ОР обучаем. Питание включено. Треб.: работоспособность, коммуникабельность, опрятность, желание расти и обучаться. При необходимости предоставляем жилье. Месторасположение: р-н Цирка, ст.м "Почайная" (Петровка) и г. Вишневое.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору