Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Повара на все процессы (проживание, оплата понедельно)

9 000 грн.
 23 грудня 2017 Вінниця 
Компанія:Смерекова Хата  (https://jobs.ua/company-smerekova-hata-92690) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В новый ресторанный комплекс в г. Немиров требуются повара на все процессы (парни, девушки до 35 лет). Опыт работы от 1 года. Обучаем. Предоставляем проживание рядом с работой и питание бесплатно. График работы -12 часовой рабочий день, вахтовым методом - неделя через неделю, оплата понедельно и по договоренности (300 грн/смена). Требования – ТРУДОЛЮБИЕ и научится видеть свою работу (любящих часто покурить, посидеть, улынивать от работы и искать причину чтобы ее не делать- просьба не беспокоится и не тратить свое и наше время!).

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору