Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії

Продавец

Заблокована
7 000 грн.
 11 лютого  Київ 
Компанія: ФОП Бегун Л.  (https://jobs.ua/company-fop-begun-l-215016) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: женщина от 25 до 45 лет, без вредных привычек, приятной внешности, пунктуальная, с серьезным отношением к работе, быстрая, с хорошей памятью. С опытом работы с большим ассортиментом.

Обязанности: приём товара, наценка выкладка продажа уборка рабочего места

Условия: закрытый кондитерский киоск, с большим ассортиментом и постоянным потоком покупателей на м. Героев Днепра с 7:30 до 21:00, две недели на две. З/п %от продаж, от 480 грн в день. Оплата после переучета. Первая смена на неделю. Стажировка обязательна. Пьющих и ленивых просьба не беспокоить.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору