Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Продавец консультант

 17 січня Миколаїв 

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Компания ООО «Артель» ЛТД, которая работает на рынке уже более 25 лет , готова взять на работу девушку или парня, для работы с клиентами в выставочном зале. Нам нужны такие личности как Вы, целеустремленные, ответственные, коммуникабельные.

Наши требования: Возраст от 22 лет. Мы с удовольствием рассмотрим кандидатов с опытом работы в мебельных продажах, с образованием дизайнера.

Мы предлагаем: достойную з/п, которая будет назначена по результатам собеседования + % от продаж. Испытательный срок оплачивается (5000 грн).

Если Вы решительно настроены добиться успехов, самореализоваться и быть самодостаточными, добро пожаловать в наш дружный коллектив.

С ув. Анастасия

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору