Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец-консультант

Заблокована
6 000 грн.
  8 лютого  Київ 
Компанія: Алмазные Маникюрные Инструменты   (https://jobs.ua/company-almaznyie-manikyurnyie-instrumentyi-179123) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Продавец-консультант. Украинская сеть, компания АМИ (Алмазные Маникюрные Инструменты) приглашает на работу жел. женщина на должность продавца-консультанта. Условия работы: работа в ТРЦ Киева (остров). График: 7/7, еженедельная выплата з/п (ставка + %, 2000-3000 за 1 неделю). Итоговая з/п 6000 грн/мес. Официальное трудоустройство согласно КЗоТ. У нас не возрастных ограничений.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору