Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец-консультант интернет-магазина

Заблокована
7 000 грн.
 27 лютого  Київ 
Компанія: ФЛП Прасолов А.М.  (https://jobs.ua/company-flp-prasolov-am-1577467) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Требуется продавец-консультант для работы в интернет-магазине по продаже газобаллонного оборудования для автомобилей (ГБО).

Обязанности: Прием звонков, оформление и сбор заказов, ответы на вопросы в телефонном режиме и через e-mail. Обновление товара и цен. Ведение соответствующих документов.

Условия: Хорошее владение компьютерной техникой, интернетом и компьютерными программами. Оперативность, быстрообучаемость, ответственность. Желателен опыт работы в автомобильной сфере или навыки вождения автомобиля.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору