Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Продавец текстиля

9 000 грн.
 19 січня Ялта 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требуется продавец в Магазин Текстиля на Центральном вещевом рынке г. Ялта, ул.Киевская, 24.

Требования: с о\р в продажах не продовольственной группы товара, инкассация, о\р с кассовым аппаратом, так же возможен любой о\р в сфере обслуживания клиентов; c регистрацией/разрешением работ в АР Крым, а так же:

не конфликтность, исполнительность, старательность, обязательность, вежливость.

Обязанности: продажа текстиля, предоставление консультаций по товару, выполнение плана. График работы: с 10-00 до 17-00 час, выходной - понедельник. Испытательный срок 2 месяца, официальное оформление. Заработная плата оговаривается по итогам собеседования(от 17 000 руб).

Резюме по адресу: отправить резюме или отправить резюме

Информация по телефону: +7 988 500 02 08, Юлия Юрьевна

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору