Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Программист 1С

Заблокована
30 000 грн.
  2 березня  Київ 
Компанія: ANT (ФОП Лопатін А.В.)  (https://jobs.ua/company-ant-fop-lopatn-av-66635) (Всі вакансії)
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Требуются программисты на работу по разработке, сопровождению продуктов 1С 8/7.7. Работа в Киеве. Возможна удаленная работа. Оплата сдельная. Зависит от уровня и свободного времени специалиста. Гибкий график. Указана з/п из расчета на специалиста и полной занятости. Контактные телефоны: (050) 685-72-21 (067) 114-99-82 email: отправить резюме

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору