Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Рабочие на склад в г Свебодзин

Заблокована
24 000 грн.
  8 лютого  Тернопіль 
Компанія: VisaWork (ФОП Казмірук Олег)  (https://jobs.ua/company-visawork-fop-kazmruk-oleg-1576614) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: мужчины/женщины/семейные пары до 45 (!) лет
- хорошая физическая форма
- виза минимум 3 месяца или же может быть без визы - работодатель делает приглашение на работу для оформления визы.
- польский на уровне понимания
- базовые навыки работы с компьютером

Обязанности:упаковка, сортировка одежды (возврат из интернет-магазинов), ввод данных в ПРОГРАММЕ «Return Client». Это нетяжелая работа. Необходимо делать нормы! В первую неделю 15 штук в час, через месяц 40 штук в час.

Условия: 2850-3000 зл/месяц нетто, 10,9 зл/час нетто+ премии, доплаты за сверхурочные часы (50-100%) и работу в ночную смену (20%), за работу в воскресенье и праздничные дни (100%) + премия за превышение нормы (нормы - первую неделю 15 штук в час, через месяц 40 штук в час.). Выплачивается вовремя 1 раз в месяц.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору