Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Работник кровельной бригады

Заблокована
10 000 грн. + %
  8 лютого  Київ 
Компанія: IWC  (https://jobs.ua/company-iwc-57574) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Молодые и ответственные, активные и желающие достигать результата и качества. Желательно опыт работы в строительстве, но не обязателен. Желательно умение пользоваться электро-инструментом. Отсутствие вредных привычек! Стремление к чистоте и порядку. Желание изучать новое и развиваться в професии кровельщика.

Обязанности: Работа в бригаде кровельщиков. Возведение деревянных конструкций кровли, монтаж составных и комплектующих кровли.

Условия: Предоставляем обучение кровельному мастерству, посещение обучающий мероприятий и повышение навыков.

Оплата труда ставка + % за выполнение работы в сток и качественно.


Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору