Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Разнорабочие по уходу за садом

Заблокована
5 000 грн.
 23 лютого  Київ 
Компанія: Литвакова О.М.  (https://jobs.ua/company-litvakova-om-1577333) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Разнорабочие по уходу за садом требуются в плодорассадник (Киевская обл., Бориспольский р-н). Постоянная или сезонная работа. Проживание на территории с удобствами. Частичная оплата жилья (400 грн/месяц). Форма выдается. Официальное трудоустройство. Без судимости и ВП.
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору