Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Редактор английского языка

 21 грудня 2017 Київ 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Переводческая компания “ПРОФПЕРЕКЛАД” приглашает к сотрудничеству опытных редакторов английского языка в тематиках "юриспруденция".


Этапы работы: выполнение тестового задания → регистрация в нашем портале для исполнителей → работа над реальными заказами.

Важно! Умение работать в программе Традос (либо желание ее освоить, в чем мы поможем).

Просьба указывать желаемую ставку за страницу перевода.

Контакты: отправить резюме

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору