Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Ревизор склада

Заблокована
5 000 грн.
  9 лютого  Київ 
Компанія: ЛАН-УКРАЇНА  (https://jobs.ua/company-lan-ukrana-1570773) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

В крупную компанию для контроля приема и отгрузки продукции на складе требуется Ревизор склада. Место работы: с. Чайки, Киево-Святошинский р-н. З/п 5000 грн/мес. Официальное оформление. Спецодежда. ГР: 7.30-21.30, 1/1 день (12-13 смен/мес.). Развозка от ст.м «Святошин».
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору