Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Робітник, майстер техслужби

Заблокована
7 500 грн.
  5 червня  Київ 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В гостиницу "Голосеевскую" требуется мастер и работник техслужбы.

Обязанности: малярные и штукатурные работы, выполнение разных ремонтных работ в гостинице.

Условия работы: график: 5/2 (суб., воскр. - вых.), официальное оформление, испытательный срок - 1 месяц, з/п: 7500 грн., на время отпусков работа в графике 1/3 (сутки).

Требования: базовые знания электрика, сантехника, порядочность, исполнительность, работоспособность.

Ждем Вас по адресу: проспект Голосеевский, 93 (метро «Выставочный центр», потом троллейбусом № 11, 12, 43 до остановки Гостиница «Голосеевская» или пешком 5-7 мин. вдоль проспекта Голосеевского по стороне «Экспоцентра»).

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору