Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Робітник з комплексного обслуговуванння й ремонту будинків

Заблокована
 15 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В гостиницу "Голосеевскую" требуется работник техслужбы.

Обязанности: штукатурка, малярные, столярные, облицовочные работы, выполнение разных вспомогательных работ в гостинице.

Условия работы: пятидневка с 9-00 до 18-00 (пятница - до 17-00), официальное оформление, испытательный срок - 1 месяц (з/п - 5500грн.), з/п: по итогам собеседования.

Требования: базовые знания электрика, сантехника, порядочность, исполнительность, работоспособность.

Ждем Вас по адресу: проспект Голосеевский, 93 (метро «Выставочный центр», потом троллейбусом № 11, 12, 43 до остановки Гостиница «Голосеевская» или пешком 5-7 мин. вдоль проспекта Голосеевского по стороне «Экспоцентра»).

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору