Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Руководитель предприятия общественного питания

Заблокована
  5 березня  Донецьк 
Компанія: Pit Lane, кафе  (https://jobs.ua/company-pit-lane-kafe-309499) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Опыт работы на руководящей должности в сфере общепита (ресторан, кафе) — ОБЯЗАТЕЛЬНО;- высшее образование обязательно;- аналитический склад ума, целеустремленность, креативность, коммуникабельность, умение организовать работу команды.Функциональные обязанности:

— организация, управление и контроль текущей деятельности предприятия.- взаимодействие с разрешительными органами (СЭС, пожарная инспекция, РНИ и т.д.) — подбор и работа с персоналом, поставщиками.Резюме присылать по отправить резюме

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору