Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Садівник-озеленювач

Заблокована
8 000 грн.
 20 лютого  Львів 
Компанія: Студія ландшафтного дизайну BellWeder  (https://jobs.ua/company-studya-landshaftnogo-dizaynu-bellweder-375655) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Знати та любити рослини, вміння водити авто

Обов'язки: Догляд за рослинами, посадка рослин згідно дендроплану, обрізка рослин, підготовка ділянки під газон, застеляння газону, посів газону, створення квітників, догляд за інструментом.

Умови: п’ятиденний робочий тиждень, робочий день 8 год. деталі на співбесіді.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору