Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Сантехник

 15 січня Харків 
Компанія:Корпорация SUN  (https://jobs.ua/company-korporatsiya-sun-74929) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В спортивно-оздоровительный комплекс требуется сантехник.
Функциональные обязанности: Прочистка фильтровальных установок бассейнов, прочистка канализации, пайка пластиковых труб под горячую и холодную воду. Устранение утечки воды, монтаж и подключение бытовой сантехники. Умение проводить слесарные работы.
График работы: сутки/двое с 8.00-8.00.
Подробная информация о вакансии по тел.067-578-85-02, 063-061-95-76, 067-540-81-47, 703-16-73, скайп - rabotazet.
По возможности отправьте свое резюме на отправить резюме или прямо сейчас заполните нашу анкету по ссылке: goo.gl/forms/x8NLWpMepM

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору