Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Сборщики-монтажники

Заблокована
 12 березня  Київ 
Компанія: ООО "Верона Стиль"  (https://jobs.ua/company-ooo-verona-stil-83723) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Мебельной компании на постоянную работу требуются Сборщики-монтажники корпусной мебели по индивидуальным заказам. Непьющие, опрятные, ВО приветствуется, ОР от 5 лет. Официальное оформление. З/п договорная, высокая. Адрес: с. Счастливое, 20 мин от ст.м "Харьковская", маршр. № 807.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору