Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Швея

 15 січня Кременчук 
Компанія:ООО КОСТА  (https://jobs.ua/company-ooo-kosta-410542) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Требования:

Опыт работы портной, швеей.

Умение ровно прокладывать строчку, аккуратность, внимательность, усидчивость, дисциплинированность. Выполнение на машинах сложных операций по пошиву изделия из различных материалов. Знание технологий методов пошива швейных изделий.

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство, соц.гарантии, обеспечение спец.одеждой, работа на современном оборудовании, стабильность (постоянные заказы). Высокая и стабильная зароботная плата + премии.

Комфортные условия труда, имеется столовая. Оплата проезда.


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору