Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Специалист отдела координации

8 000 грн.
 11 січня Харків 
Компанія:ООО "ТД ИРБИС"  (https://jobs.ua/company-ooo-td-irbis-111234) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В отдел координации продаж ООО "ТД ИРБИС" приглашаем на постоянную работу специалиста.

Требования:Высшее образование (желательно экономическое).

Функциональные обязанности: подготовка аналитической отчетности по продажам (по позициям, клиентам, регионам), координация работы служб сбыта, консультирование менеджеров по работе с базой, контроль за выполнением договорных обязательств.

Личностные качества: скурпулезность, ответственность, способности к мат. анализу стрессоустойчивость. ПК грамотный пользователь, 1С8.3

Официальное трудоустройство и соц.пакет.

Возможность карьерного роста.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

 
↑ Вгору