Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Специалисты каменщики в Германии

50 000 грн.
 18 січня Івано-Франківськ 
Компанія:Фортуна  (https://jobs.ua/company-fortuna-100809) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

специалисты каменщики-мужчины от 20 до 55 лет. г. Кельн Германия. Обязанности: укладка кирпича и другая работа по специальности. Рабочая одежда: брать с обой. Еда за свой счет. Проживание: за счет работодателя. Доезд до места работы: за счет работодателя. Рабочий график: 10-12 часов в день, 6 дней в неделю. Оплата труда: 7 евро в час, первые две недели, затем 7,5 евро в час. Выплата заработной платы в конце месяца. Возможен аванс. Трудоустройство по национальной польской визе D05 и по биометрическому паспорту.‎‎

РОБОТА В ЄВРОПІ, РОБОТА В ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, ЛИТВІ 0668242306, 0974874027

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору