Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Трейдер

Заблокована
20 000 грн.
 18 жовтня  Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Приглашем всех желающих для работы на бирже Forex.

Мы предлагаем бесплатный доступ к бирже с целью совершения торговых операций на фондовом, товарном, валютном рынках, операции хеджирования с целью получения прибыли.

Также у нас доступны:

1) Сервис автоматического копирования сделок на Форекс.

Подходит тем, кто хочет не просто зарабатывать, но и полностью контролировать процесс торговли, а так же учиться успешной торговле у тех трейдеров, чьи сделки копируют.

2) Сервис доверительного управления на Форекс.

Подходит тем, кто хочет инвестировать свободные денежные средства с целью диверсификации капитала для получения дополнительного источника дохода.

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору