Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водитель автопогрузчика

Заблокована
 12 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Стабильная и быстро растущая компания ЧП «Здоровый Продукт» ищет в свою команду грузчика. Мы — ведущий производитель и продавец замороженных фруктов и овощей в Украине! И нам нужны люди, которые хотят работать и зарабатывать вместе с нами!

За Ваш труд мы честно и вовремя платим. От Вас ожидаем качественного и добросовестного исполнения обязанностей (сбор и погрузка товара на паллету, транспортировка автопогрузчиком).

Время работы — посменно 7.00- 14.00; 13.00−20.00

Готовы начать работать? — звоните прямо сейчас

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору