Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водитель-экспедитор категории "С"

Заблокована
6 000 грн. + %
 21 лютого  Полтава 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Крупной торговой компании нужен Водитель-экспедитор на 5-ти тонник. Работа по области. Доставка бытовой химии по торговым точкам.

Требования: мужчина, от 20 лет до 40 лет. Категории "В", "С". Желательно опыт работы.

Обязанности: Своевременная доставка товара по торговым точкам. Контроль загрузки/отгрузки товара. Работа с накладными на товар.

Условия: 8- ми часовой рабочий день, 2 выходных в неделю. Официальное трудоустройство. Соц пакет. Своевременная выплата заработной платы два раза в месяц.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору