Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
Відправити резюме

Водій автотранспортних засобів (санітарного автомобіля)

Заблокована
4 000 грн. + %
 12 лютого  Нововолинськ 
Компанія: КЗ "ВОЦЕМДМК"  (https://jobs.ua/company-kz-votsemdmk-418899) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Вимоги: Посвідчення водія категорій В, С, D, E (усіх).

Обов'язки:

 • Управляє санітарним автомобілем виїзної бригади швидкої медичної допомоги
 • забезпечує доставку медичних працівників та оснащення виїзної бригади швидкої медичної допомоги до місця призначення у найкоротший термін за оптимальним маршрутом;
 • забезпечує перевезення хворих і потерпілих до місця призначення.
 • дотримується вимог безпеки руху
 • Перевіряє технічний стан санітарного автомобіля відповідно до вимог та проводить всі види ремонтних робіт закріпленого за ним автомобіля.
 • Підготовлює до роботи та своєчасно подає санітарний автомобіль медичному персоналу виїзної бригади швидкої медичної допомоги для виїзду.
 • Забезпечує постійну готовність до виїзду для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим .
 • Допомагає медичному персоналу при наданні екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим.
 • У відсутності медичних працівників виїзної бригади швидкої медичної допомоги забезпечує зберігання оснащення бригади та підтримка постійного радіотелефонного зв’язку з фельдшером-диспетчером станції (підстанції) швидкої медичної допомоги.
 • У встановлений розпорядком підстанції час, але не пізніше як за 15 хвилин до початку зміни, з’являється для передрейсового медичного огляду, прийому і здачі автомобіля.
 • Перевіряє спільно з відповідальним за випуск на лінію технічний стан автомобіля у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху, Правил технічної експлуатації з обов’язковою відміткою в шляховому листі, звернувши особливу увагу на справність гальмівної системи, рульового управління, прилади сигналізації і освітлення.

Умови: Негайне бронювання при працевлаштуванні.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору