Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водій-експедитор

Заблокована
8 000 грн.
 14 березня  Київ 
Компанія: ТОВ "ПРЕМ`ЕР ФУД"  (https://jobs.ua/company-tov-premer-fud-136799) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Водій-експедитор. Обов'язки: завантаження, розвантаження та сортування товару (продукти харчування, температура доставки -18С), доставка товару за вказаним маршрутом, контроль за коректним оформленням та поверненням первинних документів, контроль за технічним станом транспортного засобу, своєчасне обслуговування та ремонт автомобіля (за необхідності). Вимоги: відміння знання Києва та області, готовність до фізичних навантажень (завантаження та розвантаження товару), стаж водіння від 3 років. Офіційне працевлаштування. Розташування офісу: с.Безп'ятне (3км від м. Васильків)
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору